Atribuită
Cumpărare directă
Transportation table (assy.) 2964567Q 1 x715 lei BRUSH 2720005N 3 x195 lei =585 lei MOISTENING CLOTH 2040306T 1 x 95 lei TRANSPORTATION ROLLER 38MM 2042977A 2 x115 lei = 230 lei TRANSPORTROLLER 30x10x11 A0068228 2 x 135 lei = 270 lei TRANSPORTATION ROLLER 2995419C 2 x 235 lei = 470 lei 2951167G SEPARATION ROLLER (UPPER) 1 x 495 lei 2040016R RUBBER PAPER PULLER 2 x 140 lei = 280 lei 2951168H SEPARATION ROLLER (LOWER) 1 x 460 lei 2240261E GEAR Z=28 M=1.5 D=10 2 x 240 lei = 480 lei Cyl. pin 2,5x16 (2052346K) 4 x 30 lei = 120 lei Tension pin 2,5x20 (05.33.24) 4 x 25 lei = 100 lei Total 4300 lei
- Număr anunț
- DA28392408
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- CAPA TECH S.R.L. (CUI 16047484)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.300 RON
- Valoare atribuită
- 4.300 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.