Atribuită Cumpărare directă

COT PEX 16*1/2 E--1 BUC,COT PEX 16*1/2 I-2 BUC,QUARK TUB CU LED T8 9W-5 BUC,INTRERUPATOR PT ALSU-5 BUC,QUARK TUB CU LED T8 18W-10 BUC,COT WC EVCENTRIC-1 BUC,ROBINET TUR HERZ-2 BUC,TEU PEX 16*16*16-1 BUC,RACORD CU 18*1/2 E-1 BUC,RACORD CU 18*1/2 I-1 BUC,SET FIXARE WC-2 BUC,COT WC FIX/EXCENTRIC-1 BUC,LAVABIL ECOPLAST 15L+3L AMORSA-1 BUC,GM 53 20KG-1 BUC,CM 11 25KG-1 SAC,VITOSIN AMORSA 750ML-2 BUC,AMORSA SENTOSA 5L-1 BUC,SMIRGHEL P120-2 M,REZERVA TRAF.LACUIT 50MM-5 BUC,SET ZUGRAVIT NR56-1 BUC,DILUANT 551 0.9L-1 BUC,BANDA ADEZIVA 50M/50MM-1 BUC,REZERVA TRAF.LACUIT 50MM-4 BUC,FOLIE PROTECTIE 4*5M ECO-2 BUC,PRELUNGITOR TELESC.1.6-3.0M-1 BUC ROBINET HERZ 1/2''IE-2 BUC,VENTILATOR STANDARD VENTS 150D,24W,2400RPM-1 BUC,QUARK CORP NEON CU TUB LED 2*18W-1 BUC,RACORD BATERIE 40CM-1 BUC,SIFON EXT LAV 5/4/32/40MM+VENTIL-2 BUC,BATERIE BUCATARIE TM SANQ 06-2 BUC,CAPAC WC OPTIMA-1 BUC,CAPAC WC UNIV.PL-1 BUC,CAPAC WC UNIV.PL-2 BUC SIFON EXT LAV 5/4/32/40MM+VENTIL-1 BUC,RACORD BATERIE 80CM-1 BUC,RACORD BATERIE 60CM-1 BUC,BATERIE BUCATARIE PIPA LUNGA SB-03-1 BUC,REZERVA ABS UMID CERESIT 2*450G-2 CUT,TAMBUR CU BUTON GALBEN-1 BUC,PARA DUS SANOBI-1 BUC,CORNIER ERP 200.01 2.5M ALB-4 BUC,SILICON SANITAR ALB BISON 280ML-2 BUC,CHIT CERESIT CE 40 ALB 5KG-5 KG VITOSIN AMORSA 750ML-1 BUC,OLANDEZ COT BR 1''1/4 IE-1 BUC,RED.ZN 1''1/4-1''EI-1 BUC,RACORD PPR ALB 32*1''E-1 BUC,MUFA PPR ALB 32-2 BUC,COT PPR ALB 32*90 II-3 BUC,SIFON EXT LAV 5/4/32/40MM+VENTIL-1 BUC DISC MOTOCOASA D230-1 BUC,CANCIOC-1 BUC,MISTR

Număr anunț
DA28486801
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
Furnizor / câștigător
DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
Cod CPV
44000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.322 RON
Valoare atribuită
2.322 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.322 RON

din 2.322 RON estimat