Atribuită
Cumpărare directă
PLASA 4 ECO-22 BUC,FIER 12-54.88 KG,DEBITAT FIER-1 BUC,TRANSPORT-1 BUC,SPRAY VOPSEA FLUORESCENT GALBEN-1 BUC,PATENT 200MM-1 BUC,CLESTE DULGHER CRV 180MM-1 BUC,SARMA ZN 1.8-5 KG,FIR MOTOCOASA METALIC 2.7MM 15M-1 BUC,TEAVA ZN SUDATA 2-6 M,DISC MOTOCOASA D255-1 BUC,FIR MOTOCOASA METALIC 2.7MM 15M-2 BUC,H-SURUB DULGHERIE 5*80-100 BUC,FIER 14-14.96 KG,DEBITAT FIER-1 BUC
- Număr anunț
- DA28437455
- Autoritate contractantă
- Comuna Iacobeni (Primaria comunei Iacobeni) (CUI 4441158)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.913 RON
- Valoare atribuită
- 1.913 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.