Atribuită Cumpărare directă

GREBLA PP-2 BUC,COZI GREBLA-2 BUC,SPUMA POLISTIREN PAI STYRO 753 TYTAN-1 BUC,TABLA PREVOPSITA 8017 MARO 0.30 CUTATA-46 BUC,JGHEAB 4M Q125 MARO-3 BUC,CARLIG JGH 125 MARO-10 BUC,H-SURUB TABLA 4.8*35 RAL-500 BUC,CAPAC JGHEAB 125 MARO-2 BUC mai putin

Număr anunț
DA28321418
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NEAGRA SARULUI (CUI 16037847)
Furnizor / câștigător
DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
Cod CPV
44000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.866 RON
Valoare atribuită
1.866 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.866 RON

din 1.866 RON estimat