Atribuită Cumpărare directă

Efectuarea analizelor de risc la securitatea fizica a unitatilor ce fac obiectul Legii nr. 333/2003 privind paza obiectivelor, bunurilor, valorilor si protectia persoanelor,precum ?i a normelor de aplicare specifice legisla?iei. mai putin

Număr anunț
DA28428185
Autoritate contractantă
Primaria Comunei Poiana Vadului (CUI 4562222)
Furnizor / câștigător
MONT SAFETY S.R.L. (CUI 24350399)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
23.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat