Atribuită Cumpărare directă

Dezmembrare imobil Parcul Industrial Sacueni

Număr anunț
DA28452308
Autoritate contractantă
SOCIETATEA AGENTIA DE DEZVOLTARE LOCALA ORADEA S.A. (CUI 24734055)
Furnizor / câștigător
LOSONCZI IULIU - TOPOGRAF (CUI 29431605)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
23.07.2021 00:00
Data finalizării
26.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat