Atribuită Cumpărare directă

Plan de Situatie, cu cote de nivel raportate la nivelul marii, care sa cuprinda accesele pe teren, strazile din jurul terenului si colturile cladirilor vecine a parcelei studiate cu toate detaliile gasite pe teren

Număr anunț
DA28373718
Autoritate contractantă
COMUNA PALEU (CUI 15304644)
Furnizor / câștigător
LOSONCZI IULIU - TOPOGRAF (CUI 29431605)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat