Atribuită
Cumpărare directă
Expoziția temporară NICOLAE TONITZA, perioada de desfășurare a evenimentului: 16 iulie - 26 septembrie 2021, locație: Muzeul de Istorie; ◦ spot tv – difuzare 7 zile x 7 difuzari/zi (dintre care minim 3 difuzari în intervalul orar 19-23) – promovare începând cu data de 06.09.2021 - Lume, lume hai la târg, ediția a lll-a, perioada de desfășurare a evenimentului: 6-8 august 2021, locație: Muzeul Satului Bucovinean; ◦ spot tv – difuzare 7 zile x 7 difuzari/zi (dintre care minim 3 difuzari în intervalul orar 19-23) – promovare începând cu data de 31.07.2021 - Povești Medievale la Cetatea de Scaun a Sucevei, perioada de desfășurare a evenimentului: 13 - 15 august 2021, locație: Cetatea de Scaun a Sucevei; ◦ spot tv – difuzare 7 zile x 7 difuzari/zi (dintre care minim 3 difuzari în intervalul orar 19-23) – promovare începând cu data de 07.08.2021
- Număr anunț
- DA28430140
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
- Furnizor / câștigător
- B.G. MEDIA (CUI 17018169)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.193 RON
- Valoare atribuită
- 3.193 RON
- Data publicării
- 21.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.