Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PAPETARIE AGRAFE MARI 40 buc HARTIE FAX 20 buc MAPE COLORATE 20 buc PIX ALBASTRU 50 buc PIX ROSU 56 buc EVIDENTIATOR 30 buc DOSAR PVC 1000 buc ELASTICE PUNGA 1KG 5 buc CAPSE 200 buc LIPICI SOLID 24 buc SCOCI TRANSP. MIC 160 buc SCOCI TRANSP MARE 12 buc SFOARA 30 buc TAVITE CORESP. 15 buc
- Număr anunț
- DA28413256
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PETROSANI (CUI 4468943)
- Furnizor / câștigător
- MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.910 RON
- Valoare atribuită
- 1.910 RON
- Data publicării
- 19.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.