Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PAPETARIE DOSAR PLIC 1000 buc DOSAR CU SINA 1000 buc BIBLIORAFT 50 buc FOLII A4 100/SET 30 buc LINIAR COLOR 30 buc PIX NEGRU 50 buc DECAPSATOR 10 buc MARKER PERM. NEGRU 20 buc POST-IT MICI 19 buc POST-IT MARI 20 buc CORECTOR PENSULA 30 buc AGRAFE MICI 40 buc
- Număr anunț
- DA28413090
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PETROSANI (CUI 4468943)
- Furnizor / câștigător
- MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.908 RON
- Valoare atribuită
- 1.908 RON
- Data publicării
- 19.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.