Atribuită Cumpărare directă

Lucrai de constructie de canalizare de ape pluviale,inaltat camine la cota prestabilita,refacut trotuarele sparte la Centrul Cultural Academician Eugen Simion,comuna Dumbraveni, jud. Suceava, conform deviz oferta

Număr anunț
DA28453398
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
C & S TRANS-CONSTRUCT S.R.L. (CUI 35138791)
Cod CPV
45232130-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.000 RON
Valoare atribuită
63.000 RON
Data publicării
26.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63.000 RON

din 63.000 RON estimat