Atribuită Cumpărare directă

vopsea 4l 8016=20 buc si 1 b uc de culoare galbena +vopsea ideea 2,5l rosie 5 buc, galbena 4 buc, verde 5 buc, albastra5 buc si ocru 16 buc,

Număr anunț
DA28361992
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
Cod CPV
44800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.447 RON
Valoare atribuită
3.447 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.447 RON

din 3.447 RON estimat