Atribuită
Cumpărare directă
PROIECT SISTEM TEHNIC DE SECURITATE • SISTEM ALARMA ANTIEFRACTIE • SISTEM CONTROL ACCES • SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO In conformitate cu prevederile art. 2, alin. (3) din Anexa la H.G. nr. 301/2012, adoptarea prezentelor masuri de securitate se realizeaza in baza Analizei de risc la securitate fizica, pusa la dispozitie de catre BENEFICIAR si care este anexata la prezentul plan. Analiza de risc la securitatea fizica constituie fundamentul adoptarii masurilor de securitate ale obiectivului, transpuse in prezentul proiect. Proiectul este intocmit in conformitate cu prevederile art. 28, alin. (7) din Legea nr. 333/2003, respectiv, art. 5, alin. (3) si art. 6 din Anexa 7 la H.G. nr. 301/2012. Acesta cuprinde detaliile de executie si montaj pentru SISTEMUL DE DETECTIE SI SEMNALIZARE EFRACTII, SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO si SISTEM CONTROL ACCES la OBIECTIVUL, in care isi desfasoara activitatea BENEFICIARUL Documentatia se elaboreaza având la baza urmatoarele: a) contractul nr. …./……… i ncheiat i ntre PRESTATOR si BENEFICIAR; b) Legea nr. 333/2003; c) H.G. nr. 301/2012; d) Legea nr. 182/2002; e) Legea nr. 319/2006; f) SR CEI 839-1-2; g) Familia de standarde SR EN 50131. Sisteme de alarma. Sisteme de alarma impotriv efractiei si jafului armat; h) Familia de standarde SR EN 50132. Sisteme de alarma. Sisteme de supraveghere TVCI care se utilizeaza in aplicatiile de securitate; i) Familia de standarde SR EN 50133. Sisteme de alarma. Sisteme de control al accesului pentru utilizare in aplica
- Număr anunț
- DA28354773
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CORNEL REGMAN COMUNA DANES (CUI 28233383)
- Furnizor / câștigător
- TEHNIC TEAM GUARD SRL (CUI 33696422)
- Cod CPV
- 79930000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.040 RON
- Valoare atribuită
- 2.040 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.