Atribuită Cumpărare directă

Computer portabil Intel Core i5, SSD, min. 240GB, memorie RAM min. 8GB DDR4, diagonală display min. 14 inch, licență sistem de operare windows 10 pro.

Număr anunț
DA28425317
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI 15025380)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.097 RON
Valoare atribuită
8.097 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.097 RON

din 8.097 RON estimat