Atribuită Cumpărare directă

Perna matlasata ultrasonic cu fermitate, umplutura din puf siliconic, confectionata din microfibra antialergenica. Tesatura : poliester 100% (microfibra 85 gr/m2). Umplutura : fibra siliconica (600 gr/buc). Se spala la 30 gr. Celsius.

Număr anunț
DA28309648
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
Furnizor / câștigător
DIMANCHE SRL (CUI 22098938)
Cod CPV
39516120-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.400 RON
Valoare atribuită
17.400 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.400 RON

din 17.400 RON estimat