Atribuită
Cumpărare directă
Separator grasimi volum 150 litri cu un debit de 0.49 l/s. Echipament conform cu standardele si normativele SR EN 12566-1/2002, SR EN 1825-1/2005, NTPA002/2002, RO-HG188/92. Echipamentul se livreaza cu toate accesoriile necesita doar mufare. 42996000-4 Utilaje de tratare a apelor reziduale (Rev.2)
- Număr anunț
- DA28404337
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Dr. I.A. Sbarcea Brasov (CUI 4443183)
- Furnizor / câștigător
- SEPTEK SYSTEMS SRL (CUI 35915081)
- Cod CPV
- 42996000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 15.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.