Atribuită Cumpărare directă

Lucrări refacere trepte acces, rampă acces persoane cu handicap intrări sediu Primăria Tărlungeni, inclusiv balustrade metalice, conform deviz.

Număr anunț
DA28449423
Autoritate contractantă
COMUNA TARLUNGENI (CUI 4777140)
Furnizor / câștigător
DACOFORS CONSTRUCT SRL (CUI 31475220)
Cod CPV
44431000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.929 RON
Valoare atribuită
46.929 RON
Data publicării
23.07.2021 00:00
Data finalizării
26.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.929 RON

din 46.929 RON estimat