Atribuită
Cumpărare directă
LAC MAHON 4L - 10 BUC CU 92.44 LEI/BUC EMAIL NEGRU 4L - 6 BUC CU 79.83 LEI/BUC EMAIL ROSU 4L - 6 BUC CU 79.83 LEI/BUC DILUANT 1L - 12 BUC CU 8.40 LEI/BUC POMPA APA - 1 BUC CU 163.87 LEI POMPA APA - 1 BUC CU 193.28 LEI SACI MENAJ 240L - 56 BUC CU 8.40 LEI/BUC BURLAN 3M - 2 BUC CU 50.42 LEI/BUC JGHEAB 4M - 8 BUC CU 53.78 LEI/BUC COT BURLAN - 3 BUC CU 16.81 LEI/BUC RACORD JGHEAB - 5 BUC CU 19.33 LEI/BUC CARLIG JGHEAB - 34 BUC CU 8.40 LEI/BUC IMBINARE JGHEAB - 6 BUC CU 10.08 LEI/BUC CUIE 3.0*70 - 20 KG CU 5.88 LEI/KG MATURA SORG - 10 BUC CU 16.81 LEI/BUC MATURA NUIELE - 10 BUC CU 8.40 LEI/BUC
- Număr anunț
- DA28352508
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
- Furnizor / câștigător
- MOLDVIOCOM SRL (CUI 5076190)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.204 RON
- Valoare atribuită
- 4.204 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.