Atribuită Cumpărare directă

Furnizare 1.232 buc Vizoare dreptunghiulare din plexiglas transparent pentreu BMP, grosime 2 mm; lungime 120 mm; latime 70 mm; rezistent la UV si intemperii, conform model atasat, pentru DEER - Sucursala Bistrita.

Număr anunț
DA28384675
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI 14476722)
Furnizor / câștigător
UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
Cod CPV
19520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.365 RON
Valoare atribuită
2.365 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.365 RON

din 2.365 RON estimat