Atribuită Cumpărare directă

servicii de transport marfa 7,5t Ruta Tirgu Mures-Gyula si retur intre datele de 05.08.2021-08.08.2021

Număr anunț
DA28352994
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL TARGU MURES (CUI 4322874)
Furnizor / câștigător
BALMARKDAV S.R.L. (CUI 28933212)
Cod CPV
60180000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.880 RON
Valoare atribuită
2.880 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.880 RON

din 2.880 RON estimat