Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii exploatare forestiera partida 4500 C.S.Nr.6 Fundoaia un total de 142,12 mc. Atasat regasiti caietul de sarcini, formularele si apv-ul corespunzator.

Număr anunț
DA28428035
Autoritate contractantă
Comuna Cosna (CUI 15971184)
Furnizor / câștigător
DORALNIC GRUP SRL (CUI 25459522)
Cod CPV
77211100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.150 RON
Valoare atribuită
7.150 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.150 RON

din 7.150 RON estimat