Atribuită Cumpărare directă

Cos gunoi din inox Cod Produs: CX-20L Caracteristici: Capacitate: 20 litri Material: Inox Carcasa rezistenta, inoxidabila Forma rotunda Pedala si galeata interioara din plastic Diametru 29 cm si inaltime 44.5 cm

Număr anunț
DA28458514
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.352 RON
Valoare atribuită
2.352 RON
Data publicării
26.07.2021 00:00
Data finalizării
27.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.352 RON

din 2.352 RON estimat