Atribuită
Cumpărare directă
Cos gunoi din inox, capacitate 40L Cosurile de gunoi din inox sunt foarte rezistente si au capacitatea de 40 litri. Cosurile sunt perfecte pentru utilizarea in spatii profesionale, cladiri de birouri, clinici medicale, bucatarii profesionale si altele. Cosurile sunt dotate cu pedala exterioara si cu galeata pentru eliminarea cu usurinta a deseurilor. Caracteristici: - Diametru: 39 cm - Inaltime: 63 cm - Capacitate: 40 litri
- Număr anunț
- DA28335018
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 45262610-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.800 RON
- Valoare atribuită
- 3.800 RON
- Data publicării
- 06.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.