Atribuită Cumpărare directă

Servicii profesionale de DEZINSECTIE EXTERIOARA pentru combaterea insectelor taratoare si zburatoare ( capuse,tantari,paienjeni, etc)- (Societate este platitoare de TVA)

Număr anunț
DA28394802
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE EFORIE NORD (CUI 4300817)
Furnizor / câștigător
GFC PROSERVICES SRL (CUI 33049876)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.474 RON
Valoare atribuită
3.474 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.474 RON

din 3.474 RON estimat