Atribuită
Cumpărare directă
HZ CORP DECORATIV GLOBO BAZA -- 4 buc x 35.5 SE EZ9F32440 EASY9 INTRERUPTOR AUT. 4P 4500 A C 40A .. 1 buc x 79.09 SE EZ9F32432 EASY9 INTRERUPTOR AUT. 4P 4500 A C 32A .. 1 buc x 74.77 KANLUX 27278 BEC LED IQ-LED A60 10.5-CW ... 50 buc x 10.33 DURACELL BATERIE ALCALINA AA R6 INDUSTRIAL .. 38 buc x 1.33 TG BEC ECO 4U E27 48W ... 30 buc x 20.85 DAB 13-272120180 BEC LED E27 18W RECE .. 3 buc x 22.69 GTV VOLT TESTER 100-250V 150MM HT1S981 ... 1 buc x 6.2 CYYF 2X1.5 ... 100 m x 2.43 SE EZ9F32432 EASY9 INTRERUPTOR AUT. 4P 4500 A C 32A .. 1 buc x 74.77
- Număr anunț
- DA28482772
- Autoritate contractantă
- COMUNA MAIERU (CUI 4512305)
- Furnizor / câștigător
- TUB INTEGRAL SRL (CUI 14121975)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.894 RON
- Valoare atribuită
- 1.894 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.