Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: CABLU COAXIAL TRIPLU ECRANAT RG6/U -- 200 m x 1.04 SE SDN3000421 PRIZA DUBLA SCHUKO ALBA .. 30 buc x... mai departe

Număr anunț
DA28456166
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc "dr. George Trifon" Nasaud (CUI 4347879)
Furnizor / câștigător
TUB INTEGRAL SRL (CUI 14121975)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.615 RON
Valoare atribuită
1.615 RON
Data publicării
26.07.2021 00:00
Data finalizării
27.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.615 RON

din 1.615 RON estimat