Atribuită
Cumpărare directă
Transilvania Film va asigura in perioada 23.07-01.08.2021 urmatoarele servicii: - va pune la dispozitie o selectie de filme din programul TIFF 2021; - va asigura dreptul de difuzare a filmelor; - va realiza traducerea si subtitrarea in limba romana a filmelor; - va asigura echipamentul tehnic si logistic de proiectie pt realizarea proiectiilor; - va asigura echipa si logistica pentru realizarea proiectiilor de film; - va realiza promovarea proiectillor de film. Proiectiile se vor desfasura in Parcul Poligon, Floresti, jud. Cluj.
- Număr anunț
- DA28424823
- Autoritate contractantă
- COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
- Furnizor / câștigător
- TRANSILVANIA FILM SRL (CUI 15861017)
- Cod CPV
- 92130000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.226 RON
- Valoare atribuită
- 67.226 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.