Atribuită
Cumpărare directă
1. Cartus Cilindru Brother MFC8380 compatibil - 1 buc la 145 = 145 2. Cartus Canon 6040 LBP compatibil - 3 buc la 85 ron/buc = 255ron 3. Cartus XEROX 7022 original - 1 buc la 345 ron/buc = 345 ron 5. Interventii tehnice pentru depanare echipamente birou - 6 buc la 30 ron/buc = 180 ron 6. Cabinet metalic cu placa montaj echipamente retea - 1 buc la 340 ron 7. TV LCD LG Smart 80 cm diagonala HD - 1 buc la 1060 ron 8. Servicii montaj si configurare echipamente - 3 buc la 100 ron 9. Centrala alarma PC1616 - 1 buc la 563 ron
- Număr anunț
- DA28444316
- Autoritate contractantă
- COMUNA SENDRICENI (PRIMARIA COMUNEI SENDRICENI) (CUI 3571575)
- Furnizor / câștigător
- S.C. TEHNOPRODUCT CIODIGITAL GAM SRL-D (CUI 35194317)
- Cod CPV
- 30190000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.188 RON
- Valoare atribuită
- 3.188 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.