Atribuită
Cumpărare directă
1/ ELECTROZI SUPERTIT 2.5X350MM – 2.14 kg x 13.02 lei 2/ SURUB AUTOF 4.8X19 PT METAL RAL 3011 - 250 buc x 0.21 lei 3/ CIMENT STRUCTO PLUS 40 KG - 3 buc x 18.06 lei 4/ PAPUC DE REAZEM 101X60X125MM STG51 - 1 buc x 23.52 lei 5/ VINCLU DE IMBINARE 140X95X65MM - 6 buc x 5.04 lei 6/ SURUB METRIC 10X120MM-DIN933,CAP HEXAGONAL - 8 buc x 1.68 lei 7/ PIULITA HEXAGONALA DIN 934 M10 - 16 buc x 0.25 lei 8/ SAIBA DIN 9021 M10 - 10 buc x 0.25 lei 9/ CAP SURUBELNITA PZ2 STANLEY 25MM - 1 buc x 2.10 lei 10/ SURUB PT LEMN 5X100 MM CAP INECAT AMPRENTA PZ - 24 buc x 0.29 lei 11/ ADZ CT 127 -20KG - 1 buc x 31.51 lei 12/ PACHET SAVANA TEFLON 15L+AM 4L - 1 buc x 285.71 lei 13/ AMORSA 5L SENTOSA CAPAC ROSU - 1 buc x 11.76 lei 14/ BANDA ABRAZIVA G 100 – 3 ml x 2.52 lei 15/ TABLA CUT R 0.3 - 17 buc x 38.65 lei 16/ CIMENT STRUCTO PLUS 20KG - 2 buc x 9.32 lei 17/ LACAT ALAMA 40MM YALE - 2 buc x 22.68 lei 18/ GRUND PRIMER ROSU OXID 0.75L - 1 buc x 21.84 lei 19/ PENSULA 50MM SENTOSA MANER ROSU - 1 buc x 3.78 lei 20/ LANT COMERCIAL 5.5MM – 5 ml x 8.82 lei 21/ TEAVA 30 X 20 X 2 - 7 buc x 59.66 lei
- Număr anunț
- DA28315998
- Autoritate contractantă
- Comuna Valea Ramnicului (CUI 3662703)
- Furnizor / câștigător
- NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.762 RON
- Valoare atribuită
- 1.762 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.