Atribuită
Cumpărare directă
ACTIVITATE DE MODERARE A EVENIMENTELOR PUBLICE CU O DURATA INTRE 1 ORA SI 8 ORE, INCLUZAND MONOLOG DE INCEPUT, PREZENTAREA INVITATILOR PRECUM SI INTERACTIUNEA CU INVITATI SI PUBLIC Servicii de moderare si tutoriat eveniment public care va avea loc în data de 02.07.2021 la Parcul de Afaceri Simeria
- Număr anunț
- DA28309414
- Autoritate contractantă
- ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
- Furnizor / câștigător
- HAMILTON COLIN DAVID PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 33187291)
- Cod CPV
- 79952000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.