Atribuită
Cumpărare directă
1 CILINDRU KONMIN BH C200/C203/C253/C353 - 1 buc 2 LAMELA STERGERE BELT BH C220/C224/C280/C284 - 1 buc 3 DRUM UNIT BH C224/284/364/454/554 DR512K A2XN0RDPR - 2 buc 4 CHIP DRUM KONMIN BH C224/C284/C364 C/M/Y - 2 buc 5 CARTUS HP LJ CB435/CB436/CE285 - 3 buc 6 CARTUS HP LJ Q2612A/FX10 - 2 buc 7 TONER KONMIN BH250/350 - 1 buc 8 DRUM UNIT BIZHUB 20 DR-3100 - 3 buc 9 TONER KONMIN BH C35/C35P BLACK OEM - 1 buc 10 TONER KONMIN BH C35/C35P CYAN OEM - 1 buc 11 TONER KONMIN BH C35/C35P YELLOW OEM - 1 buc 12 TONER KONMIN BH C35/C35P MAGENTA OEM - 1 buc 13 CARTUS BH 20/20P - 6 buc
- Număr anunț
- DA28437169
- Autoritate contractantă
- ORASUL RACARI (CUI 4816185)
- Furnizor / câștigător
- COPIER SERVICE BUSINESS SOLUTIONS SRL (CUI 28537056)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.218 RON
- Valoare atribuită
- 3.218 RON
- Data publicării
- 21.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.