Atribuită Cumpărare directă

Pompa dozatoare, volumetrica substante chimice pentru tratare apa. ex: hipoclorit de sodiu, antiscalant, floculant, coagulant, etc. Caracteristici: - micro-porcesor pentru programarea dozarilor in diverse moduri - capacitate 2-8 l/h - presiunea de injectie 2-16 Bari - sursa de alimentare 220V

Număr anunț
DA28420147
Autoritate contractantă
COMUNA VEDEA (CUI 5050573)
Furnizor / câștigător
HIDRO INSTAL WATER SRL (CUI 27202427)
Cod CPV
42122230-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.300 RON
Valoare atribuită
4.300 RON
Data publicării
19.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.300 RON

din 4.300 RON estimat