Atribuită
Cumpărare directă
1 AMORSA LAVABIL PENTRU INTERIOR LT 50X1.72 LEI 2 SILICON ACRILIC ALB 280 ML BUC 10X5.5LEI 3 FOLIE POLIETILENA LATIME 4 M, 1KG LA FIECARE 2 ML KG 55X6.5LEI 4 GLET CT126, 20 KG SAC 10X27,00LEI 5 GLET CT127, 20 KG SAC 10X38,00LEI 6 SPUMA POLIURETANICA CU APLICARE MANUALA, 0.7L BUC 10X15LEI 7 BANDA AUTOADEZIVA PENTRU IMBINARE 45M BUC 10X10LEI 8 GLAF EXTERIOR DIN TABLA ZINCATA, LATIME 30 CM, ML 48X43LEI Conform oferta transmisa in data de 19.07.2021 pentru anunt ADV1227381.
- Număr anunț
- DA28474595
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI 1708600)
- Furnizor / câștigător
- NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.462 RON
- Valoare atribuită
- 3.462 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.