Atribuită
Cumpărare directă
Set capse mama-tata Ø9 mm, pentru piele max. 3-4 mm, nichelate, incl. dispozitiv de aplicare BUC 500 1,2 600 Câlți cânepă pentru etanșarea ansmablărilor filetate 200gr/buc BUC 50 12 600 Sârmă zincată grosime 0,8mm KG 20 18 360 Holșurub 4*20mm pentru lemn BUC 5000 0,06 300 Șaibă plată A8 KG 10 12 120 Cartuș de gaz propan butan pentru lamă gaz, 190g BUC 30 11,5 345
- Număr anunț
- DA28409201
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militară 01558 Târgoviște (CUI 25563379)
- Furnizor / câștigător
- NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.325 RON
- Valoare atribuită
- 2.325 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.