Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE REPARATII CONFORM ANUNT DE PUBLICITATE NR. ADV1226240 / 09.07.2021 - teava PPR cu insertie aluminiu Ø 32 = 28 ml; - cot PPR, 90º x Ø 32 = 20 buc; - racord cu filet interior Ø 32 x 1” = 10 buc; - racord cu filet exterior Ø 32 x 1” = 10 buc; - reductie PPR Ø 25 - Ø 20 = 10 buc ; - reductie PPR Ø 32 - Ø 25 = 10 buc ; - teu redus PPR Ø 32 x Ø 25 x Ø 32 = 10 buc ; - mufa PPR Ø 32 = 10 buc; - vas WC turcesc ceramica ( pentru adulti, culoare alb, L=52,5 cm; l = 42,5 cm; h = 7,5 cm ) = 2 buc; - perie sarma ( corp si maner PVC, cu 5 randuri de sarma) = 10 buc.
- Număr anunț
- DA28383678
- Autoritate contractantă
- Scoala de Subofiteri de Pompieri si Protectie Civila "Pavel Zaganescu" Boldesti (CUI 5123810)
- Furnizor / câștigător
- NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 954 RON
- Valoare atribuită
- 954 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.