Atribuită Cumpărare directă

CHERESTEA RASINOASE 200 x 150 x 6000 mm BUC 14 CHERESTEA RASINOASE 120 x 100 x 5000 mm BUC 36 CHERESTEA RASINOASE 50 x 30 x 4000 mm BUC 100

Număr anunț
DA28341216
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA IANCU DE HUNEDOARA AL JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374318)
Furnizor / câștigător
NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.494 RON
Valoare atribuită
9.494 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.494 RON

din 9.494 RON estimat