Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE TRACTORAS PENTRU TUNS GAZONUL

Număr anunț
DA28476868
Autoritate contractantă
Directia Cultura si Sport Mangalia (CUI 31533976)
Furnizor / câștigător
EUROTECHNIC IND SRL (CUI 14312789)
Cod CPV
16311100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.001 RON
Valoare atribuită
21.001 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.001 RON

din 21.001 RON estimat