Atribuită Cumpărare directă

Brosura Ghid de practica Format 21 x 23 cm inchis, 21 x 46 deschis Coperta 250 g DCM Interior DCM 115g, 32 pagini Tipar policromie integral Finisaje: capsare, plastifiere mata coperta 1 si 4 DTP si creatie grafica incluse in pret

Număr anunț
DA28436572
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
RODOLY BUSINESS SRL (CUI 34881479)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.962 RON
Valoare atribuită
7.962 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.962 RON

din 7.962 RON estimat