Atribuită
Cumpărare directă
Standard Solution 10 uS/cm, RS-For Conductivity, Glass Bottle, 250mL, CE, 8buc, 8x75.00= 600.00 RON pH 1.00 at 20C Glyicine/Sodiu Chloride/Hydrochloric Acid, 500 mL, CPa Chem, 2 buc, 2x110.00= 220.00 RON pH 10.00 at 20C Boric Acid/Potassium Chloride/Sodium Hydroxide, 500 mL, CPa Chem, 4 buc, 4x110.00= 440.00 RON pH 4.00 at 20C Citric Acid/Sodium Chloride/Sodium Hydroxide, 500mL, CPa Chem, 3 buc, 3x110.00= 330.00 RON pH 7.00 at 20C di-Sodium Hydrogen Phosphate/Potassium Dihydrogen Phosphate, 500 mL, CPa Chem, 4buc, 2x110.00= 440.00 RON Standard Solution 84 uS/cm, RS-For Conductivity, Plastic Bottle, 500mL, CE, 2 buc, 2x69.00= 138.00RON Strontium Nitrate, RPE-For analysis-ACS, plastic bottle, CE, 1kg, 1 buc, 1x1248.00= 1248.00RON
- Număr anunț
- DA28331876
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI 32306920)
- Furnizor / câștigător
- CELERA CHEMIE SRL (CUI 36165468)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.416 RON
- Valoare atribuită
- 3.416 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.