Atribuită Cumpărare directă

curea accesorii 105.04 ron intinzator transmisie 146.21 ron disc frana fata 130.25 ron x 2 buc 260.50 ron placute frana 141.17 ron consumabile 29.41 ron manopera inlocuire curea 134.45 ron manopera frana fata 134.45 ron test frane la banc 29.41 ron

Număr anunț
DA28475614
Autoritate contractantă
SERVICII PUBLICE DE MENTENANTA MIHAIL KOGALNICEANU S.R.L. (CUI 27257384)
Furnizor / câștigător
CARSPA SRL (CUI 24242770)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
980 RON
Valoare atribuită
980 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

980 RON

din 980 RON estimat