Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE AUTO: Filtru ulei - 1 buc; Filtru aer - 1 buc; Filtru polen - 1 buc; Ulei Castrol 5W30 A5 - 5 L; Igienizare A/C - 1 buc; Scut motor - 1 buc; Piulite roti - 20 buc; Consumabile; Revizie; Inlocuit piulite roti.

Număr anunț
DA28473702
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
CARSPA SRL (CUI 24242770)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.055 RON
Valoare atribuită
1.055 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.055 RON

din 1.055 RON estimat