Atribuită Cumpărare directă

PLANETARA FATA 756,30 RON X 2 BUC 1512.60 RON ULEI 75W90 65.54 RON /L X 4 L 262.16 RON INLOCUIT PLANETARA - 252.10 INLOCUIT ULEI

Număr anunț
DA28427925
Autoritate contractantă
Comuna Lipnita (Primaria Comunei Lipnita) (CUI 4896001)
Furnizor / câștigător
CARSPA SRL (CUI 24242770)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.110 RON
Valoare atribuită
2.110 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.110 RON

din 2.110 RON estimat