Atribuită
Cumpărare directă
Achizitii servicii privind urmarirea comportarii in timp a constructiior din comuna Otesani, judetul Valcea, dupa cum urmeaza: - Pod din beton armat in comuna Otesani, judetul Valcea; -Pod peste paraul Luncavat, punctul Valculesti, sat Carstanesti, judetul Valcea; -Prima infiintare retele publice de apa si apa uzata in comuna Otesani, judetul Valcea; - Extindere, reabilitare, modernizare si anvelopare termica Ansamblu Scolar Carstanesti, comuna Otesani, judetul Valcea.
- Număr anunț
- DA28380923
- Autoritate contractantă
- COMUNA OTESANI (PRIMARIA COMUNEI OTESANI) (CUI 2541533)
- Furnizor / câștigător
- ANGHEL MIRCEA ION (CUI 29202652)
- Cod CPV
- 71315400-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.