Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIVERSE ARTICOLE DE BIROU

Număr anunț
DA28484696
Autoritate contractantă
S.C. SALUBRITATE CRAIOVA (CUI 27969145)
Furnizor / câștigător
DD MARKETING AGENCY SRL (CUI 29127470)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.556 RON
Valoare atribuită
4.556 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.556 RON

din 4.556 RON estimat