Atribuită
Cumpărare directă
VOPSEA LAVABILA INTERIOR 15L = 10 BUC CIMENT ROMCIM 40KG = 5 BUC VAR HIDRATAT 20KG = 5 BUC GLET CT127 20KG = 5 BUC TABLA OTEL 1500*3000*1 = 2 BUC REGLETA 6MM = 10 BUC REGLETA 8MM = 10 BUC SIGURANTA TRIFAZICA 16A = 10 BUC SIGURANTA TRIFAZICA 20A = 10 BUC SIGURANTA TRIFAZICA 25A = 10 BUC COLIER PVC 4.8*300 (SET) = 5 BUC BANDA OBO 6 = 5 BUC COPEX FI16 = 50 M COPEX FI32 = 50 M FIR ETANSARE LOCTITE = 3 BUC
- Număr anunț
- DA28386801
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- EBICOM SRL (CUI 10557824)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.378 RON
- Valoare atribuită
- 5.378 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.