Atribuită
Cumpărare directă
DETERGENT RUFE 10KG = 2 BUC BALSAM RUFE 3L = 4 BUC SAPUN LICHID 5L = 4 BUC DETERGENT VASE = 8 BUC BURETE VASE = 20 BUC DETERGENT PARDOSELI = 20 BUC SOLUTIE IGIENIZANTA = 15 BUC DOMESTOS 1L = 20 BUC ALCOOL SANITAR = 20 BUC REZERVA MOP = 20 BUC SACI MENAJ 120L (SET) = 10 BUC SACI MENAJ 35L (SET) = 10 BUC PROSOP HARTIE = 30 BUC SERVETELE UMEDE = 100 BUC HARTIE IGIENICA = 15 BUC PAHARE PLASTIC (SET) = 50 BUC MATURA CU COADA = 10 BUC
- Număr anunț
- DA28319118
- Autoritate contractantă
- Gradinita 53 (CUI 4420627)
- Furnizor / câștigător
- EBICOM SRL (CUI 10557824)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.200 RON
- Valoare atribuită
- 3.200 RON
- Data publicării
- 02.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.