Atribuită Cumpărare directă

Achizitie uleiuri, accesorii si piese de schimb auto conform oferta 08/13.07.2021

Număr anunț
DA28404975
Autoritate contractantă
S.C. GOSPODARIRE MONITORIZARE SI TRANSPORT BRANESTI S.R.L. (CUI 30510397)
Furnizor / câștigător
GEO AUTO AGRO SRL (CUI 26697077)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.081 RON
Valoare atribuită
2.081 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.081 RON

din 2.081 RON estimat