Atribuită Cumpărare directă

Spalarea chimica va consta in: spalare mecanica la rece, spalare mecanica la cald, acidulare, pasivizare, analize fizico-chimice, transport ADR produse chimice

Număr anunț
DA28474896
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4327294)
Furnizor / câștigător
MODULAT SRL (CUI 13090234)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.320 RON
Valoare atribuită
8.320 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.320 RON

din 8.320 RON estimat