Atribuită Cumpărare directă

DORIM URMATOARELE MARIMI: - 46-48 = 8 bucati - 48-50 = 10 bucati Vesta din mesh fluorescent cu elemente reflectorizante este destinata dotarii efectivelor care desfasoara activitati specifice de siguranta rutiera.

Număr anunț
DA28358017
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI MEHEDINTI (CUI 4222328)
Furnizor / câștigător
MILITARY SURPLUS S.R.L. (CUI 34603910)
Cod CPV
35811200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.376 RON
Valoare atribuită
1.376 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.376 RON

din 1.376 RON estimat