Atribuită Cumpărare directă

CNAIR SA prin DRDP Constanta doreste sa achizitioneze contor de apa rece, monojet, cu diametrul de 50 mm, lungimea de 312 mm, cu montaj inclus - 4 bucati.

Număr anunț
DA28343592
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
ITALTHERM GROUP SRL (CUI 16869310)
Cod CPV
38421100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.517 RON
Valoare atribuită
5.517 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.517 RON

din 5.517 RON estimat